Bartın ASPB 6 ASDEP Personeli Alımı

1.214 defa okundu. kategorisinde, 10 Mar 2017 - 20:52 tarihinde yayımlandı.
Bartın ASPB 6 ASDEP Personeli Alımı

Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 6 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan bartin.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

Aile ve Sosyal Politikalar Bartın İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezlerimizde görevlendirilmek üzere 6 (altı) Danışma Yönlendirme / ASDEP görevlisi alımı yapılacaktır. Özel Hizmet Alımı yoluyla çalıştırılacak olan Danışma Yönlendirme / ASDEP görevlisine asgari ücretin %110 fazlası ücret ve ilave olarak yol/yemek ödenecektir. Başvurular 15 Mart – 10 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup;  başvuru şartlarını taşıyanlar aşağıda belirtilen belgeler ile Bartın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.”

Ayrıca ilgili ilanın devamında başvuru şartları, hangi bölümlerden alım yapılacağı, istenen belgeler, başvuru formu, ve ek olarak önemli notlara yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde kesinlikle yer vermiyoruz. İlgili kişilere ilanların tamamını resmi sitelerden (ilanın açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

Resmi açıklamaya gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm ASDEP alımlardan anında haberiniz olması için bizi Facebook’ta beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.