Batman ASPB 16 ASDEP Personeli Alımı

221 defa okundu. kategorisinde, 22 Mar 2017 - 00:21 tarihinde yayımlandı.
Batman ASPB 16 ASDEP Personeli Alımı

BATMAN Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP kapsamında 16 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan batman.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

“Bakanlığımız tarafından sunulan sosyal yardım ve sosyal hizmetler başta olmak üzere kamunun imkânları ve hizmetleri konusunda desteğe ihtiyacı olan kişi ve ailelere ulaşılması, psiko-sosyal ve ekonomik durumlarının incelenerek değerlendirilmesi ve ihtiyaç duyulan hizmetlerden yararlandırılmalarına yönelik, gereken rehberlik ve yönlendirmenin yapılması yoluyla vatandaşlarımız ile kamu hizmetlerinin buluşturulmasının ve söz konusu hizmetlerin vatandaşlara sağladığı imkânların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığının değerlendirilmesinin amaçlandığı Aile Sosyal Destek Programının hayata geçirilmesi için özel hizmet alımı yoluyla 16 personel çalıştırılacaktır. Söz konusu özel hizmet alımı yoluyla çalıştırılacak olan 16 kişilik Danışma Yönlendirme Elemanı/ASDEP Görevlisi (Batman Merkez ve Kozluk (açılması planlanan) Sosyal Hizmet Merkezlerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilebilir) personelinde aranılacak kriterlerden bazıları aşağıda belirtilmiş olup, detaylı bilgi için İl Müdürlüğümüze müracaat edilebilir. Başvurular 22-31 Mart 2017 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüze ŞAHSEN yapılacak olup, son başvuru tarihi uzatılmayacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında başvuru şartları, istenecek belgeler, başvuru formu, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formu ve adres gibi birtakım bilgilere yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. Her haberimizde ilgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyor ve resmi açıklamaya gidebileceği bağlantılara yer veriyoruz.

Batman ASPB tarafından yayımlanan resmi ilana gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm ASDEP alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.