Bursa ASPB 34 ASDEP Elemanı Alımı

280 defa okundu. kategorisinde, 15 Mar 2017 - 23:36 tarihinde yayımlandı.
Bursa ASPB 34 ASDEP Elemanı Alımı

Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP kapsamında 34 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan bursa.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürlüğümüze bağlı olarak hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezlerimizde görevlendirilmek üzere 34 Danışma-Yönlendirme (22 Osmangazi Sosyal Hizmet Merkezi, 6 İnegöl Sosyal Hizmet Merkezi, 6 Gemlik Sosyal Hizmet Merkezi) Elemanı alımı yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında, başvuru şartları, başvuru esnasında istenilen belgeler, başvuru formu, başvuru adresi ve ek olarak önemli notlara yer verildi.

Ek olarak ilanın son kısmında, “Başvurular 16 Mart –31 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup; Adayları İlanda belirtilen evrakları hazırlayarak Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir.” ifadesine de yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. İlgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

Resmi açıklamaya gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız!

Tüm ASDEP alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.