Diyanet İşleri Başkanlığı 100 memur alımı yapacağını duyurdu!

333 defa okundu. kategorisinde, 16 Mar 2017 - 00:58 tarihinde yayımlandı.
Diyanet İşleri Başkanlığı 100 memur alımı yapacağını duyurdu!

Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde çalıştırmak üzere 100 memur alımı yapacağını duyurdu.

Resmi ilan diyanet.gov.tr ve dpb.gov.tr adreslerinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanların başlangıç kısmında;

“Diyanet İşleri Başkanlığı taşra teşkilatında münhal bulunan, aşağıda unvanı, sınıfı ve adedi belirtilen kadrolara iki aşamalı (yazılı ve sözlü) sınav sonucuna göre naklen (kurum içi) “İlçe Müftüsü” alımı yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında adayların yapması gerekenler, başvuru şartları, başvuru şekli, başvuru yeri ve başvuru zamanı, başvuru için gerekli belgeler, sınavın şekli, sınavın konuları, sınavın değerlendirilmesi ve başarı sıralaması, itirazlar gibi daha birçok önemli açıklamaya/detaya yer verildi. İlgilenen adaylar resmi web sitesine gidip açıklamaları detaylı bir şekilde okumalı ve bu açıklamalar doğrultusunda işlemlerine devam etmelidir.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. Her haberimizde ilgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyor ve resmi açıklamaya gidebileceği bağlantılara yer veriyoruz.

diyanet.gov.tr adresinde yayımlanan resmi ilana gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Devlet Personel Başkanlığı web sitesinde yayımlanan resmi ilana gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.