Erzurum ASDEP 14 Personel Alımı

1.036 defa okundu. kategorisinde, 14 Mar 2017 - 15:06 tarihinde yayımlandı.
Erzurum ASDEP 14 Personel Alımı

Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 14 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan erzurum.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

Erzurum Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüklerimizde  görevlendirilmek üzere tercihen 7 kadın ve 7 erkek olmak üzere toplam 14  kişi özel hizmet alımı ASDEP/Danışma-Yönlendirme  elemanı alımı yapılacaktır. Özel Hizmet Alımı yoluyla çalıştırılacak olan Danışma Yönlendirme/ASDEP Personeline asgari ücretin %110 fazlası ücret ve ilave olarak yol, yemek bedeli ödenecektir. Başvurular 15 Mart  – 31 Mart 2017 tarihleri arasında şahsen yapılacaktır. Mülakata hak kazanan kişilerin listesi ve mülakat tarihleri ve diğer konular Müdürlüğümüz web sayfasından daha sonra ilan edilecektir.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında hangi bölümlerden alım yapılacağı, başvuru şartları, başvuru esnasında istenilen belgeler, başvuru yeri, başvuru formu, adres, telefon bilgileri ve ek olarak önemli notlara yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. İlgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

Erzurum için yayımlanan resmi ilana gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm ASDEP alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.