İstanbul ASPB ASDEP Kapsamında 158 Personel Alımı

1.681 defa okundu. kategorisinde, 25 Mar 2017 - 07:01 tarihinde yayımlandı.
İstanbul ASPB ASDEP Kapsamında 158 Personel Alımı

İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP kapsamında 158 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan istanbul.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

“İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezlerimize görevlendirilmek üzere 158 Danışma Yönlendirme/ASDEP Görevlisi alımı yapılacaktır. Hizmet alımı yöntemi ile yapılacak alımlar için, “başvuru şartlarını taşıyan adaylar” 27 Mart-21 Nisan 2017 tarihleri arasında İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne istenilen evraklarla birlikte “şahsen” başvuru yapacaklardır.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında başvuru şartları, istenecek evraklar, başvuru formu ve adres gibi birtakım bilgilere yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. Her haberimizde ilgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyor ve resmi açıklamaya gidebileceği bağlantılara yer veriyoruz.

İstanbul ASPB 158 ASDEP Alımı için resmi açıklamaya gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm ASDEP alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.