Karabük ASPB ASDEP 6 Personel Alımı

1.086 defa okundu. kategorisinde, 13 Mar 2017 - 17:23 tarihinde yayımlandı.
Karabük ASPB ASDEP 6 Personel Alımı

Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 6 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan karabuk.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

Aile ve Sosyal Politikalar Karabük İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezlerimizde görevlendirilmek üzere 6 Danışma Yönlendirme / ASDEP görevlisi alımı yapılacaktır. Özel Hizmet Alımı yoluyla çalıştırılacak olan Danışma Yönlendirme / ASDEP görevlisine asgari ücretin %110 fazlası ücret ve ilave olarak (yol+yemek) ödenecektir. Başvurular 13.03.2017 – 15.04.2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup; aşağıda belirtilen koşullara uygun olan adayların, duyuru ekinde yer alan Ön Başvuru Forumu doldurarak  Diploma fotokopisi ve KPSS Sonuç Belgesi ile Aile ve Sosyal Politikalar Karabük  İl Müdürlüğüne doğrudan başvurmaları gerekmektedir.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında başvuru şartları, hangi bölümlerden alım yapılacağı, başvuru formu, ve ek olarak önemli notlara yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. İlgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

Resmi açıklamaya gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm ASDEP alımlardan anında haberiniz olması için bizi Facebook’ta beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.