Konya ASPB 26 ASDEP Personeli Alımı

149 defa okundu. kategorisinde, 21 Mar 2017 - 20:55 tarihinde yayımlandı.
Konya ASPB 26 ASDEP Personeli Alımı

KONYA Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP kapsamında 26 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan konya.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

“Bakanlığımızın yürütmekte olduğu Aile Sosyal Destek Programı (ASDEP) kapsamında; İl Müdürlüğümüze bağlı Sosyal Hizmet Merkezlerinde çalıştırılmak üzere aşağıdaki branşlardan Özel Hizmet Alımı Yoluyla 26 (yirmi altı) Danışma Yönlendirme/ASDEP Görevlisi alımı yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında hangi bölümlerden alımlar yapılacağı, il müdürlüğüne bağlı hangi sosyal hizmet merkezlerinde görevlendirmelerin yapılacağı, bölümlere ve cinsiyete göre dağılım, başvuru şartları, başvuru esnasında istenilecek belgeler ve başvuru yeri gibi kısımlara yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. Her haberimizde ilgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyor ve resmi açıklamaya gidebileceği bağlantılara yer veriyoruz.

Konya ASPB tarafından yayımlanan resmi ilana gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.