Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müd. 1 Engelli İşçi Alımı

272 defa okundu. kategorisinde, 16 Mar 2017 - 05:55 tarihinde yayımlandı.
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müd. 1 Engelli İşçi Alımı

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 1 Engelli İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan Devlet Personel Başkanlığı web sitesinde (dpb.gov.tr) yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

“Kurumumuzun Kırıkkale’de bulunan MKE Mühimmat Fabrikası Müdürlüğüne belirsiz süreli çalıştırılmak üzere engelli işçi statüsünde (Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olanlar arasından) 1 sürekli işçi (Lise ve dengi okul mezunu – CNC) alımı yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

İlgili ilanın devamında alımlarda uygulanacak usul ve esaslar ile önemli notlara yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. Her haberimizde ilgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyor ve resmi açıklamaya gidebileceği bağlantılara yer veriyoruz.

Resmi açıklamaya gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm memur-personel alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.