Osmaniye ASPB 16 Personel Alımı

845 defa okundu. kategorisinde, 16 Mar 2017 - 05:04 tarihinde yayımlandı.
Osmaniye ASPB 16 Personel Alımı

Osmaniye Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü 16 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan osmaniye.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

“Bakanlığımız tarafından sunulan sosyal yardım ve sosyal hizmetler başta olmak üzere kamunun imkânları ve hizmetleri konusunda desteğe ihtiyacı olan kişi ve ailelere ulaşılması, psiko-sosyal ve ekonomik durumlarının incelenerek değerlendirilmesi ve ihtiyaç duyulan hizmetlerden yararlandırılmalarına yönelik, gereken rehberlik ve yönlendirmenin yapılması yoluyla vatandaşlarımız ile kamu hizmetlerinin buluşturulmasının ve söz konusu hizmetlerin vatandaşlara sağladığı imkânların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığının değerlendirilmesinin amaçlandığı Aile Sosyal Destek Programının hayata geçirilmesi için özel hizmet alımı personeli çalıştırılacaktır.
Söz konusu özel hizmet alımı yoluyla çalıştırılacak olan 16 kişilik Danışma Yönlendirme Elemanı/ASDEP Görevlisi (8 Merkez SHM, 4 Kadirli SHM, 4 Düziçi SHM için) personelinde aranılacak kriterlerden bazıları aşağıda belirtilmiş olup, detaylı bilgi için İl Müdürlüğümüze müracaat edilebilir. Başvurular 20-31 Mart 2017 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüze şahsen yapılacak olup, son başvuru tarihi uzatılmayacaktır.” ifadelerine yer verildi.

İlanın devamında, başvuru şartları, başvuru esnasında istenilen belgeler, başvuru formu, başvuru adresi, telefon bilgileri ve ek olarak önemli notlara yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. Her haberimizde ilgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyor ve resmi açıklamaya gidebileceği bağlantılara yer veriyoruz.

Osmaniye ASDEP resmi açıklamaya gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için buraya tıklayınız!

Tüm ASDEP alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.