Şanlıurfa ASPB ASDEP Kapsamında 68 Personel Alımı

945 defa okundu. kategorisinde, 31 Mar 2017 - 14:33 tarihinde yayımlandı.
Şanlıurfa ASPB ASDEP Kapsamında 68 Personel Alımı

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ASDEP kapsamında 68 Danışma-Yönlendirme Elemanı Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan sanliurfa.aile.gov.tr adresinde yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet vermekte olan Sosyal Hizmet Merkezlerinde görevlendirilmek üzere tercihen 34 Bayan ve 34 Erkek olmak üzere toplam 68 kişi özel hizmet alımı Danışma-Yönlendirme Elemanı alımı yapılacaktır. Özel Hizmet Alımı yoluyla çalıştırılacak olan Danışma Yönlendirme Personeline asgari ücretin %110 fazlası ücret ve ilave olarak (yol+yemek) ödenecektir. Başvurular 3 Nisan – 14 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup, Başvurular için adayın kendisinin bizzat gelmesi gerekmektedir. Mülakata hak kazanan kişilerin listesi ve mülakat tarihleri Müdürlüğümüz web sayfasından daha sonra ilan edilecektir.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında görev alınacak sosyal hizmet merkezleri, başvuru şartları, istenecek belgeler, başvuru formu ve adres gibi birtakım bilgilere yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. Her haberimizde ilgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyor ve resmi açıklamaya gidebileceği bağlantılara yer veriyoruz.

Şanlıurfa ASPB için yayımlanan resmi ilana gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm ASDEP alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.