TEİAŞ Genel Müdürlüğü 200 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu.

394 defa okundu. kategorisinde, 16 Mar 2017 - 01:18 tarihinde yayımlandı.
TEİAŞ Genel Müdürlüğü 200 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu.

TEİAŞ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırmak üzere 200 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan Devlet Personel Başkanlığı web sitesinde (dpb.gov.tr) yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

“Şirketimizin taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 16 Elektronik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektronik, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri bölümü mezunu) ile 184 Elektrik Teknisyeni (Lise ve dengi okulların Elektrik, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım bölümü mezunu) alınacaktır.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilgili ilanın devamında, hangi illere alımların yapılacağı da tablo aracılığıyla gösterildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. Her haberimizde ilgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyor ve resmi açıklamaya gidebileceği bağlantılara yer veriyoruz.

Resmi açıklamaya gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Tüm alımlardan anında haberiniz olması için Memur Alımları Facebook Sayfamızı mutlaka beğenin.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.