TİKA 21 Sözleşmeli Personel Alımı

377 defa okundu. kategorisinde, 13 Mar 2017 - 18:15 tarihinde yayımlandı.
TİKA 21 Sözleşmeli Personel Alımı

Türk İşbirliği Ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) 21 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını Duyurdu.

Resmi ilan Devlet Personel Başkanlığı web sitesinde (dpb.gov.tr) ve TİKA (tika.gov.tr) yayımlandı. Buna göre yayımlanan ilanın başlangıç kısmında;

“2017 yılı için de Başkanlığımızca 21 yerli ve/veya yabancı uyruklu Sözleşmeli Personel istihdam edilecektir. Müracaatlar 20 Mart 2017 tarihinde başlayacak olup, 24 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Yapılan inceleme ve değerlendirmeden sonra mülakata çağrılacak adaylar ve sınav tarihi Başkanlığımızın www.tika.gov.tr adresli web sayfasından ilan edilecektir.” ifadelerine yer verildi.

Ayrıca ilanın devamında, başvuru şartları, hangi bölümlerden alım yapılacağı, başvuru şekli ve yeri, sınav şekli ve konuları, değerlendirme ve ilan kısımlarına yer verildi.

Yayın politikamız gereği resmi kurum/kuruluş ya da şirketlerin ilanlarının, haberlerinin veya duyurularının tamamına sitemizdeki haberlerde (telif hakkı gerekçesiyle) kesinlikle yer vermiyoruz. İlgili kişilere ilanların veya duyuruların tamamını resmi sitelerden (ilanın veya duyuruların açıklandığı birinci elden) okumalarını ve resmi siteleri takip etmelerini tavsiye ediyoruz.

tika.gov.tr adresinde yayımlanan resmi ilana gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

dpb.gov.tr adresinde yayımlanan resmi ilana gitmek ve tüm detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Etiketler ve Anahtar Kelimeler
Haber Editörü: Yazarın Tüm Yazılarını Gör »
Merhaba. Bu makale, kariyer, bilgi, haber ve gönüllü bilgilendirme platformu 2017 yılının Şubat yılında kurulmuştur. Tamamen ücretsiz olmakla birlikte gündemi, güncel memur personel alım, akademi haberlerini, sınavlara ilişkin bilgilendirmeleri ve daha fazlasını bu haber sitesi aracılığıyla yayımlar.